Zabezpečení vozidla

Auto není trezor, a proto je dobré ho ochránit před případnými zloději.
Na trhu je celá škála různých druhů zabezpečení a tudíž se dá pro každé vozidlo, bez ohledu na jeho finanční hodnotu nebo finanční možnosti majitele vozidla, zvolit ta správná varianta.

Výběr různých druhů zabezpečení

Bezpečnostní značení oken

1. Bezpečnostní značení oken

jedná se nejlevnější zároveň o nejefektivnější metodu zabezpečení. Pravděpodobnost odcizení Vašeho vozidla klesne o 96%! Principem je faktické znehodnocení vozidla pro zloděje. Okna každého automobilu jsou označena homologační značkou, která obsahuje datum jeho výroby a zloděj by musel tedy všechna okna vyměnit. Sehnat všechna okna ze stejného roku výroby je velice náročný a hlavně finančně nákladný úkon. Společnost Cebia nabízí různé varianty značení oken – více informací o bezpečnostním značení oken zde.

Mechanické zabezpečení

2. Mechanické zabezpečení

tzv. zamykání zpátečky vozidla. Pohyblivé díly řazení jsou v poloze zpětného chodu uzamčeny s pevnými částmi karoserie za pomoci masivního mechanického zabezpečovacího systému. Do interiéru vozidla se umístí zámková vložka, ostatní díly jsou skryty ve středovém tunelu vozu a pod vozidlem. Jedná se např. o systém Construct. – více informací zde

Satelitní vyhledávací systémy

3. Satelitní vyhledávací systémy

systémy pro aktivní nebo pasivní vyhledávání vozidel jsou považovány za špičku v oblasti zabezpečení vozidel. Tyto systémy nabízejí lokalizaci vozidel na bázi GSM nebo GPS, možnost vytváření knihy jízd, programy pro přepínání řidičů vozidla apod. Ceny těchto systémů jsou velmi rozdílné, záleží na konkrétním výběru podmínek a rozsahu služeb.

Partner společnosti Cebia - UNIQA nabízí i unikátní produkt UNIQA SafeLine, které chrání nejen Vaše auto, ale především Váš život a Vaše zdraví – více informací zde.

Cebia zajišťuje provoz a instalace telematických jednotek produktu „Šestý smysl“ do vozidel klientů Allianz pojišťovny. Nainstalovaná jednotka poskytuje nadstandardní asistenční služby pro klienty.

Tip: Všechny výše uvedené druhy zabezpečení Vám může společnost Cebia zajistit a na základě konzultace s Vámi vybrat to nejlepší řešení.