Informace o společnosti

Systém AUTOTRACER provozuje:

Cebia, spol. s r.o.
se sídlem: Türkova 1001, 149 00 Praha 4
IČ: 186 28 443
www.cebia.cz

Cebia, spol. s r.o., je leader na trhu v prověřování původu a historie vozidel. Společnost dlouhodobě pomáhá motoristům s bezpečným nákupem ojetých vozidel.

  • Cebia nabízí službu AUTOTRACER - komplexní prověření historie vozidla podle VIN, která je dostupná online na www.zkontrolujsiauto.cz. Pomocí této služby si zkontrolujete stav tachometru a další informace z historie vozidla. Stačí zadat VIN kód. Cebia disponuje databází čítající více než 1 miliardu záznamů o historii vozidel, které vznikly ve spolupráci s výrobci, importéry a prodejci automobilů, autoservisy, pojišťovnami a leasingovými společnostmi.
  • Cebia dále poskytuje řadu služeb pro prověřování původu a originality vozidel. Tyto služby jsou zaměřeny na odhalování závadových vozidel zejména na základě odborné analýzy identifikátorů (VIN kód) před zakoupením vozu.
  • Cebia se na evropské úrovni významným způsobem podílí na formování aktivit zaměřených zejména na protikrádežová opatření a systémy. Cebia nabízí zákazníkům zabezpečení vozidla formou značení skel několika systémy, zejména pískování automobilových skel.
  • Cebia provozuje telematický systém satelitního zabezpečení a hlídání automobilů Cebia SAT a unikátní produkt UNIQA SafeLine pro zabezpečení vozidla i jeho posádky spojený s autopojištěním. Toto pojištění nové generace chrání nejen automobil před odcizením, ale především život a zdraví lidí v něm.
  • Cebia zajišťuje provoz a instalace telematických jednotek produktu „Šestý smysl“ do vozidel klientů Allianz pojišťovny. Nainstalovaná jednotka poskytuje nadstandardní asistenční služby pro klienty.

Podrobnější informace o společnosti Cebia a jejích službách naleznete zde