Pojištění na dobu vyřízení nákupu vozidla - ZDARMA

Cebia Vám ve spolupráci s UNIQA Pojišťovnou nabízí povinné ručení na dobu vyřízení nákupu vozidla ZDARMA.

Víte, že v den nákupu vozidla musíte mít již sjednané svoje povinné ručení?

  • většina motoristů se domnívá, že mohou odjet od prodejce bez sjednaného povinného ručení – protože přeci „ještě platí pojištění od původního majitele“. Toto je jeden z častých omylů, které se dějí při nákupu vozidla.
  • v den, kdy podepíšete kupní smlouvu a stáváte se majitelem vozidla, máte povinnost sjednat si svoje povinné ručení. Případnou nehodu, kterou můžete způsobit již v den nákupu vozidla, za Vás nikdo jiný nezaplatí, než vy, resp. pojišťovna, u které si sjednáte povinné ručení.
  • veškeré informace o nutnosti a správných lhůtách pro sjednání povinného ručení naleznete zde: http://www.bezpojisteni.cz/
  • od prodejce tedy musíte odjet pojištěni – proto Vám nabízíme jednoduchou možnost, jak si pojištění sjednat.

Pojištění ZDARMA – ke každému prověřenému vozidlu v systému AUTOTRACER

Pojistíme zdarma Vaše vozidlo na povinné ručení na dobu 14 dní a nejpozději do 2. pracovního dne Vám emailem zašleme zelenou kartu. Nemusíte se tedy při nákupu vozidla rozhodovat o výběru správné pojistné smlouvy s ročním pojistným. My Vám sjednáme základní pojištění odpovědnosti z provozu vozidla s limity 35 mil. Kč / 35 mil. Kč, abyste s vozidlem mohli odjet od prodejce a následně si v klidu rozmyslet, jaký typ pojištění Vám bude pro další období vyhovovat.

Podmínkou uzavření povinného ručení zdarma je koupě prověření vozidla v systému AUTOTRACER - balíčku Standard nebo Komplet.

Zavolejte nám na číslo 267 91 3737
Po – Pá 8:00 - 16:30

nebo nám nechte vzkaz a my se Vám ozveme: