autotracer facebook ico

Poradna nejen když kupujete ojeté auto

v této sekci jsme pro Vás připravili základní informace související s nákupem ojetého vozidla.
Slovník pojmů

Slovník pojmů

Ve Slovník pojmů jsme pro Vás připravili vysvětlení nejdůležitějších pojmů spojených s výběrem, nákupem, přihlášením a následným provozem vozidla.
Slovník pojmů

Výběr vozidla

V sekci Výběr vozidla naleznete informace, na co si dát pozor, jak je důležité prověřit historii ojetého vozidla, proč vozidlo důkladně zkontrolovat, prověřit jeho technický stav a v případě nutnosti svěřit tuto kontrolu do péče odborníků. Jedná se o Vámi našetřené peníze, proto je tento krok jeden z nejdůležitějších.
Slovník pojmů

Zakoupení vozidla

V části Zakoupení vozidla se soustředíme hlavně na úkony spojené s podepsáním kupní smlouvy, přihlášením a odhlášením vozidla a v neposlední řadě pojištěním auta. Uvádíme i informace o rozdílu v přihlášení nového a ojetého vozidla, vozidla na leasing nebo vozidla dovezeného ze zahraničí.
Slovník pojmů

Zabezpečení vozidla

Neméně důležitým krokem po výběru a nákupu vozidla je jeho řádné zabezpečení. V záložce Zabezpečení vozidla uvádíme jednotlivé typy zabezpečení, ať už se jedná o pískování skel, mechanické zabezpečení nebo satelitní vyhledávací systémy. Škála nabídky je veliká, proto si každý motorista může zvolit optimální variantu, která vyhovuje jak jeho nárokům, tak i peněžence.
Slovník pojmů

Právník radí

Poslední část této právní poradny, Právník radí, je zaměřená na vzory různých smluv se zaměřením na oblasti, kterým je potřeba věnovat zvýšenou pozornost. V této části můžete využít možnosti zaslat nám svůj dotaz. Odborné, právní, záležitosti budou konzultovány s právním odborníkem zabývající se automobilovou problematikou.
DISPEČINK AUTOTRACER
telefon 267 913 737
267 915 959
PO-PÁ: 8:00 - 16:30
 
Cebia, spol. s r.o.
© Cebia 2012 Všechna práva vyhrazena